Lee Monday

Lee Monday
Rodzaj muzyki:
Miasto:
Żywiec
Utworów:
7
Oglądany:
20651 razy
iDesk:
Założenie konta:
22 września 2010
Ostatnia aktualizacja:
8 maja 2014
Zespół założyliśmy końcem sierpnia 2010 roku. Nasze inspiracje to brit,grunge , postrock. Powodem tej róznorodnosci jest niechęć szufladkowania się wokół jednego konkretnego stylu .Inspiracje czerpiemy dodatkowo z wszystkiego co dzieje się wokół nas. Mamy nadzieje że to co prezentujemy w naszych utworach jest syntezą łącząca wszystkie te nasze "części" w jedną niepowtarzalną całość... Bądź i przyjdź - Lee Monday


Adam Słomiński - voc, guit
Kuba Winiarski - guit
Mateusz Stolarski - bass
Kacper Wieczorek - drum

KONTAKT:

Adam Słomiński - 791 882 005
Jakub Winiarski - 784 251 309
E-mail - leemonday@wp.pl


## PEŁNĄ ROZPISKĘ KONCERTOWĄ ODNALEŹĆ MOŻNA W ZAKŁADCE KALENDARIUM ##MUZYKA Z SZUFLADY - LEE MONDAY UNPLUGGED

Płytę DVD zarejestrowaliśmy aby zakończyć pewien etap, ponieważ nadszedł czas na podsumowanie i podziękowanie wszystkim którzy brali udział w półtorarocznej promocji debiutanckiej płyty "Teraz i Tu" ( Fonografika). Mogliśmy zarejestrować koncert "in-plugged" nagrywając cały live na dużej scenie, jednak plan był taki aby pokazać inna odsłonę zespołu - robiąc ukłon dla koncertu akustycznego Hardrockowej Sceny Muzzo - dzięki której nagraliśmy płytę, której utwory można było usłyszeć i zobaczyć w największych rozgłośniach radiowych i stacjach telewizyjnych w Polsce. W ciągu półtora roku zagraliśmy ok 100 koncertów na festiwalach w klubach i wielu przedziwnych miejscach. Forma naszego DVD jest bardzo surowa co za tym idzie - prawdziwa i szczera. Nie koloryzowaliśmy koncertu, nie bawiliśmy się w "aptekarski" miks i mastering. Całość brzmi + - tak jak brzmiała w dniu premiery. Dodatkowo całość + bonus można ściągnąć z podanego poniżej adresu. "Muzyka z Szuflady" to płyta na której znajduje się 7 przekrojowych utworów, które zostały wybrane tak aby słuchacz mógł usłyszeć jak zespół brzmiał i jak budował utwory na poczatku swojej kariery (Opportunities), jak brzmi cover zagrany przez Lee Monday (Come as you are - Nirvana) oraz jak brzmią nowe propozycje, czyli 'Say it or Leave It". Cały nakład jest limitowany i co bardzo ważne, cena poszczególnej płyty to minimum ceny DVD, tak aby każdy fan, przyjaciel lub sympatyk mógł nabyć ten koncert.


ZAMÓWIENIA:
Płyty można zamawiać pod adresem kubavin@wp.pl lub osobiście zakupić w Żywieckiej "Szufladzie".


LINK DO WERSJI AUDIO KONCERTU + BONUS TRACK:
http://leemonday.pl/Lee_Monday_Muzyka_z_Szuflady.rar

Lee Monday "O mnie o Sobie" - Promo Klip

 • DariaSilesia

  2012-03-24 15:53

  Witaj Polsko myśmy to wojsko..Lenny wraz ze swoją historią wzejdzie niczym gwiazda Polarna na wigilię w drugiej kolejności..Tymczasem..to ONA! Rozbujany radiowy kawałek. Przepiękny dialog gitar, wokal Adama muska się po pięciolini..Numer jest konkretnie odlotowy. Są emocje, są w oczach łzy (moich każdorazowo), jest szczęście! Fajny tekst, pełny rockowej werwy. Są takie piosenki, które słuchasz pierwszy raz i wiesz, że to jest naprawdę dobre! Są wiśnie, piołun i curry! To długotrwały romans..a płyta zapowiada się mega mocna!

 • Mateusz Młocek

  2012-03-23 13:23

  O mnie, o sobie !!! Swietna sekcja rytmiczna, klimatyczne gitary, wokal z marsa oraz niesamowita energia rozprzestrzeniająca się z każdym dzwiękiem.Świetny kawałek na singla, wyzwala wiele pozytywnych emocji i daje porządnego kopa motywacyjnego:)

 • Filip Indyk

  2012-03-22 21:35

  "O mnie, o sobie" gruuuby hit i tyle:)

 • Paweł Indyk

  2012-03-22 21:21

  "O mnie, o sobie" - pewnie jestem z tej małej grupy słuchaczy, którzy zwracają uwagę na bas + bębny, ale tutaj po prostu super działają one razem ! Zarówno na nagraniu jak i LIVE jest to zawsze zagrane bardzo dobrze !
  pozdrawiam !

 • Mario_journalist

  2012-03-22 20:43

  Absolutnie Lenny! Wszystkie są świetne przebojowe, też myślałem, że wskaże O mnie, o sobie,ale jednak Lenny ma coś w sobie. Ja nie wiem czy to tonacja czy wykonanie, czy cokolwiek z kosmosu, ale coś czyni ten kawałek niezwykle wpadającym w ucho. Można by powiedzieć murowany hit! Świetna aranżacja, doskonałe wykonanie. Adam, tutaj świetnie pokazujesz predyspozycje. Wreszcie jakieś odważniejsze efekty gitarowe, tak trzymać Kuba, jest klimat! Sekcja rytmiczna jak zwykle panowie:) Wiecie, że odwalacie kawał dobrej roboty. Według mnie to jest singlowy kawałek. Świetny klimat i dobry wokal z wyraźnym tekstem. Przebojowy aranż, pozdrawiam chłopaki!

 • LadyGagalon

  2012-03-22 18:03

  O mnie, o sobie !!!!
  jest żywiołowa, ma w sobie wielką energię. Co najważniejsze wpada w ucho i rozbujowywuje członki ;P

 • Qravitss

  2012-03-22 17:46

  Jakby to powiedział jest z największych muzyków w historii Ludwig van Beethoven: " Muzyka powinna zapalać płomień w sercu mężczyzny i napełniać łzami oczy kobiety".Taką moc ma kawałek "O mnie o sobie ". Już widzę jakąś dziwnie długą liczbę w wyświetleniach na YT pod tą piosenką .Super zagrany.Liczę też ,że niedługo zobaczę Was na REBEL TV ;)Rock and roll ! Pozdrawiam.

 • blicu

  2012-03-22 15:00

  Jak dla mnie to pierwszy "o mnie..." chwytliwy motyw przewodni, refren pod noge, z przyputem na końcu kawałka, bardzo dobrze nagrany. Tekst o niczym, ale to obecnie gwarancja sukcesu- masy to pożrą;-). Drugi kojarzy mi się (zwłaszcza początek) z grupą MANCHESTER do której sam nie wiem czemu, ale mam jakieś uprzedzenie - jacyś tacy wykreowani (raczej wykreowywani jeszcze) na siłę. "Lenny" za ambitny- zawsze będzie mi się kojarzył z późną porą na pewnej zakrapianej domówce...- Adaś będzie wiedział o co chodzi, chodź dopiero dzisiaj usłyszałem to w całości;-)

 • Edyta

  2012-03-22 13:05

  Jestem za drugim kawałkiem Ona!!!

 • Bryś

  2012-03-22 12:46

  ”O mnie…” albo ”Lenny”. Nic mądrego nie napisze. Po prostu te dwa są najfajniejsze. ;)
  Kiedy płyta?